دانلود Iobit Game Booster v3.3.1 Final
نرم افزار بهینه سازی اجرای بازی های کامپیوتری


Game Booster نرم افزاری قدرتمند می باشد که برای بهینه سازی اجرای بازی های کامپیوتری حتی روی کامپیوترهای قدیمی طراحی شده است. کافیست روی یک دکمه کلیک کنید تا کارآیی کامپیوتر شما در اجرای بازی ها افزایش یابد...Game Booster می تواند کارآیی سیستم شما را به صورت چشمگیری در حین اجرای بازی بالا ببرد. با متوقف کردن موقت پردازش های پس زمینه و سرویس های غیر ضروری ویندوز ، پاک سازی رم و افزایش کارآیی پردازشگر ، Game Booster می تواند کمترین منبع سیستم را نیز به اجرای بازی اختصاص دهد.
این نرم افزار با PunkBuster, Cheating-Death, VAC و دیگر نرم افزارهای Anti-Cheat کاملا سازگار است.
امکانات نرم افزار Game Booster :
- 1 کلیک برای افزایش کارآیی در حین بازی : Game Booster می تواند به سادگی و سرعت تمام، پردازش ها و سرویس های غیر ضروری ویندوز که در پس زمینه اجرا می شوند را قطع کند تا از اختلال آنها در حین اجرای بازی جلوگیری کرده و بازی به شکل روان تر اجرا شود. با قابلیت ابتکاری برای کشف سرویس های مختلف ، Game Booster می تواند به صورت خودکار تمامی آنها را تشخیص داده و به صورت موقت غیر فعال کند.
- محیط بازی زیبا با Game Desktop : Game Booster می تواند یک پنجره مخصوص برای بازی روی دسکتاپ شما ایجاد کند تا دیگر، نرم افزارهای مختلف در حین اجرای بازی برای شما مزاحمتی ایجاد نکنند.
- افزایش کارآیی کامپیوتر : این نرم افزار می تواند سرعت و کارآیی سیستم و سرعت اینترنت شما را نیز تنها با یک کلیک افزایش دهد.
- ساخت Game Box : اضافه کردن و مدیریت بازی ها در Game Box و افزایش سرعت اجرای بازی به صورت خودکار در حین اجرای Game Booster از دیگر امکانات مفید این نرم افزار کاربردی می باشند.
- سازگار با ویندوزهای Windows 8, Windows 7, Vista, XP و ویندوز 2000


دانلود نرم افزار
www.majidakhshabi.com
5.21 مگابایت
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.