دانلود نرم افزار،بانک نرم افزار،دانلود Steganos Safe 12.0.6،نرم افزار رمزگذاری و افزایش امنیت فایل ها ،نرم افزار ، پشتیبانی، امنیت فایل،رمزگذاری، سایت رسمی مجید اخشابی
 
دانلود Steganos Safe 12.0.6
نرم افزار رمزگذاری و افزایش امنیت فایل ها

با استفاده از نرم افزار Steganos Safe می توانید با امنیت بالا اقدام به رمزگذاری روی فایل ها و اطلاعات شخصی خود کنید. شما می توانید تمامی اسناد مهم، عکس های شخصی و ویدئوهای خود را با امنیت بالا در Steganos Safe ذخیره کنید...بدین ترتیب تمامی آنها از دسترس دیگران در امان خواهند بود. حتی اطلاعات بسیار مهم مانند لیست های PIN/TAN و کدهای مخفی نیز در صندوق مجازی Steganos Safe 2012 در امان خواهند بود.

امکانات نرم افزار Steganos Safe :
- امنیت بسیار بالا : این نرم افزار برای رمزگذاری از الگوریتم AES استفاده می کند که از اطلاعات شما با استفاده از کدگذاری 256-bit محافظت می کند. با پتشیبانی از پردازشگرهای چند هسته ای، Steganos Safe می تواند این کار را به صورت آنی و غیر قابل کرک انجام دهد.
- پشتیبانی از حجم تا 1 ترابایت : گاو صندوق مجازی رمزگذاری شده از اسناد، عکس ها و ویدئوهای روی کامپیوتر یا لپ تاپ به خوبی محافظت می کند. این گاو صندوق از 1 ترابایت اطلاعات یعنی حدود 1000 گیگابایت پشتیبانی می کند.
- گاو صندوق قابل حمل : شما می توانید اطلاعات موجود در گاوصندوق را بوسیله یک USB ، CD، DVD یا دیسک بلو-ری با خود حمل کنید. برای باز کردن گاوصندوق قابل حمل Steganos نیازی به استفاده از نرم افزار اضافی روی کامپیوتر دیگر ندارید.

دانلود نرم افزار،بانک نرم افزار،دانلود Steganos Safe 12.0.6،نرم افزار رمزگذاری و افزایش امنیت فایل ها ،نرم افزار ، پشتیبانی، امنیت فایل،رمزگذاری، سایت رسمی مجید اخشابی

- گاوصندوق مخفی : Steganos Safe نه تنها روی اطلاعات شما رمزگذاری می کند بلکه عکس ها ، موزیک ها و ویدئوهای شما را نیز مخفی می کند.اینکار حتی برای فایل های بسیار مهم نیز امکان پذیر است.
- Steganos Shredder : اگر کامپیوتر خود را به دست افراد دیگر بسپارید یا آن را برای تعمیر پیش کسی ببرید، ممکن اطلاعات شخصی مانند اسناد محرمانه، عکس ها و ویدئوهای شخصی را بازیابی کنند. برای جلوگیری از این اتفاق Steganos Shredder می تواند فایل های شما را به صورت دائمی از روی کامپیوتر حذف کند و تمامی رد پای شما را از روی کامپیوتر پاک کند. اینکار در صورت تمایل شما می تواند به صورت کاملا خودکار انجام شود.
- سریع و ساده : اگر تمایل داشته باشید، شما می توانید گاو صندوق خود را با استفاده از میانبرهای صفحه کلید باز و بسته کنید. میانبرهای باز کردن گاو صندوق روی دسکتاپ ایجاد خواهند شد. اطلاعات می توانند به سادگی و با Drag & Drop روی گاوصندوق کپی شوند. نرم افزارها نیز می توانند به صورت خودکار بعد از بار کردن درایو، اجرا شوند.

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.