دانلود WinZip System Utilities Suite 2.0.648.13214
نرم افزار افزایش سرعت کامپیوتر


با استفاده از نرم افزار WinZip System Utilities Suite می توانید سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید و بالاترین کارآیی کامپیوتر را به ارمغان بیاورید. ابزار حرفه ای و قدرتمند این نرم افزار برای کمک به پاک سازی، محافظت و بهینه سازی سیستم طراحی شده است...بیش از 20 ابزار سیستم برای بهینه سازی کارآیی کامپیوتر در این نرم افزار وجود دارد. امکانات آن تنها با یک کلیک فعال می شوند و استفاده از آنها بسیار ساده است. گزینه های خودکار موجود در آن نیز بر سهولت استفاده از نرم افزار می افزایند. رابط گرافیکی کاربر پسند ، WinZip System Utilities Suite را به یکی از بهترین و ساده ترین نرم افزارهای بهینه سازی کامپیوتر تبدیل کرده است.

امکانات و فواید نرم افزار WinZip System Utilities Suite :

- پاک سازی سیستم : دیگر می توانید از شر فایل های اضافه کامپیوتر خود راحت شوید. WinZip System Utilities Suite شامل چندین ابزار قدرتمند برای اسکن و حذف فایل های بلا استفاده از کامپیوتر، تنها با چند کلیک است.- محافظت از کامپیوتر شما : جلوگیری از مشکلات هزینه بردار و جبران ناپذیر سیستم از دیگر فواید نرم افزار است. WinZip System Utilities Suite دارای ابزاری ساده برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر خطرات امنیتی، کرش ها و از دست دادن اطلاعات است. با استفاده از آن می توانید هارد درایوهای خود را برای پیدا کردن مشکلات دیسک ها و فایل های سیستمی بررسی کنید، اطلاعات محرمانه را به صورت غیر قابل بازگشت حذف و رد پاهای امنیتی را نیز پاک کنید.
- بهینه سازی سیستم : مدیریت سیستم برای افزایش کارآیی بدون نیاز به مهارتی خاص از فواید WinZip System Utilities Suite می باشد. این مجموعه نرم افزاری شامل ابزاری برای تست کردن، بهینه سازی و بازآرایی کامپیوتر است. یک کامپیوتر که کاملا بهینه سازی شده باشد به صورت کاملا روان و بسیار سریعتر اجرا شده و کارآیی آن افزایش می یابد.


 

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.