صفحه اصلي > آیتمهای روزانه و سرگرمی, مطالب داغ > حلقه‌های طلای هوشمند با قابلیت اتصال به موبایل

حلقه‌های طلای هوشمند با قابلیت اتصال به موبایل


5 بهمن 1393. نويسنده: zeinab asil

حلقه‌های طلای هوشمند با قابلیت اتصال به موبایل
یک استار‌ت‌آپ نیویورکی به اسم Ringly که حلقه طلای ۱۸ قیراطی تولید می‌کند که به تلفن‌های هوشمند وصل می‌شود حالا سرمایه خود را به میزان 5/1 میلیون دلار افزایش داده است.
Ringly از بلوتوث برای ارتباط بین تلفن‌های همراه و حلقه بهره می‌گیرد و هنگام دریافت پیغامی از فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، اوبر، تیندر، پینترست و لینکدین آن را به صاحب حلقه اطلاع می‌دهد. Christina Mercando بنیانگذار Ringly می‌گوید: ایده این استارت‌آپ از زمانی شکل گرفت که خود من از قرار گرفتن تلفن همراهم در کیفم و از دست دادن تعداد زیادی پیغام ناراحت بودم و این مشکل بسیاری از مردم هم هست. این حلقه‌ها از چهار نوع سنگ مختلف ساخته شده است که روی پایه‌ای از طلا قرار می‌گیرند و هنگام فعال شدن از طریق لرزاندن و هشدار نوری کار می‌کنند.

قیمت هرکدام از این حلقه‌ها ۱۹۵ دلار است. به گفته بنیانگذار Ringly، مینیاتوری کردن و فراهم کردن این امکان که طراحان جواهر و هنرمندان در ساخت جواهرات هوشمند آزادی عمل بیشتری داشته باشند، هدف اصلی ما است. امسال این شرکت قرار است طرح‌ها و مدل‌های جدیدی از این نوع محصولات را با کمک جواهرسازان دیگر ارائه کند. Christina Mercando سابقه کامپیوتری و طراحی محصول دارد. او مدیر محصول استارت‌آپ Hunch بود که توسط eBay در سال ۲۰۱۱ خریداری شد. او سپس با کمک Logan Munro استارت‌آپ Ringly را ایجاد کرد.


بازگشت