صفحه اصلي > آیتمهای روزانه و سرگرمی, دانلود نرم افزار > نرم افزار محافظت از مصرف اینترنت

نرم افزار محافظت از مصرف اینترنت


16 بهمن 1391. نويسنده: Negin Bagheraniدانلود نرم افزار محافظت از مصرف اینترنت - Cucusoft Net Guard 2.1 

نرم افزار محافظت از مصرف اینترنتبا توجه به هزینه بالای اینترنت و خرید ترافیک اضافه، مدیریت پهنای باند و محافظت از مصرف اینترنت کاملا ضروری است.
برخی از نرم افزارها بدون اجازه شما به اینترنت وصل میشوند تا خود را آپدیت کنند و یا اطلاعاتی را برای شرکت تولید کننده ارسال نمایند. گاهی اوقات نیز نرم افزار مخربی روی کامپیوتر شما نصب شده و به صورت غیر قانونی اطلاعاتی را با اینترنت رد و بدل میکند.
توسط نرم افزار Cucusoft Net Guard میتوانید به طور دقیق از مصرف اینترنت خود محافظت کنید. با کمک این نرم افزار دیگر هیچ برنامه ای بدون کسب اجازه نمیتواند از اینترنت گرانبهای شما استفاده کند.
همچنین اگر سرویس اینترنت شما دارای محدودیت دانلود است، توسط نرم افزار Cucusoft Net Guard میتوانید میزان دانلود و آپلود خود را کنترل و مدیریت نمایید تا در آخر ماه مجبور به خرید ترافیک اضافه نباشید.


نرم افزار محافظت از مصرف اینترنتاین نرم افزار گزارشات کاملی از میزان مصرف هر برنامه و همچنین مقدار مصرف اینترنت روزانه، هفتگی، و ماهانه در اختیار شما قرار میدهد. به این ترتیب میتوانید کنترل کاملی بر مصرف اینترنت خود داشته باشید. و جلوی وصل شدن غیر مجاز برخی نرم افزارها به اینترنت را بگیرید.
مثلا فلش پلیر و جاوا علاقه زیادی به آپدیت شدن دارند و تقریبا هر هفته میزان زیادی از اینترنت شما را برای آپدیت کردن خود مصرف میکنند. برخی از نرم افزارها مثل IDM نیز ممکن است با آپدیت شدن از کار بیفتند. به این ترتیب میتوانید جلوی اتصال اینن نرم افزارها به اینترنت را بگیرید تا علاوه بر صرفه جویی در اینترنت، از مشکلات بعدی نیز جلوگیری کنید.
این نرم افزار علاوه بر گزارش مصرف، امکان ایجاد محدودیت در مصرف اینترنت را نیز دارد. مثلا میتوانید آن را طوری تنظیم کنید که به محض رسیدن مصرف اینترنت به یک حد معین، به شما هشدار بدهد.


راهنمای فعال سازی نرم افزار:

- نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
- بر روی دکمه Get Registration Code کلیک کنید تا وارد وب سایت برنامه شوید.
- مراحل ثبت نام رایگان را با وارد کردن ایمیل صحیح خود طی کنید.
- کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال خواهد شد. آن را در نرم افزار وارد کنید.


نرم افزار محافظت از مصرف اینترنت دانلود نرم افزار
نرم افزار محافظت از مصرف اینترنت 4.17 مگابایت
نرم افزار محافظت از مصرف اینترنت www.majidakhshabi.com
بازگشت