چهار اثر از فلوارنس اسکاول شین ، موفقیت ، بازی زندگی و راه بازی ، کلام تو عصای معجزه گر تو است، در مخفی توفیق ، نفوذ کلام ، فلوارنس اسکاول شین ، گیتی خوشدل ، سایت رسمی مجید اخشابی Four of the Flvarns Askavl Shinn, success, life and play the game, your word is your wand miracle, the secret of success, the word, Flvarns Askavl Shin, gay world, the official site Majid Akhshaby


دوستی حکایت خود را برایم بازگو کرد که کار کرد این قانون را نشان می دهد. دوستم گفت: همه کارهای من با عمه ام ارتباط پیدا می کند. هر چه به او بگویم کسی دیگر عینا" همان را به من می گوید. وقتی در خانه هستم معمولا" خیلی زود از کوره در می روم. یک روز که داشتیم غذا می خوردیم عمه ام شروع کرد به صحبت های با من. من هم گفتم: حرف نباشد، می خواهم در آرامش غذا بخورم!

روز بعد، با زنی ناهار می خوردم که خیلی میل داشتم روی او اثر بگذارم. داشتم با شور و شوق صحبت می کردم که گفت: حرف نباشد ، می خواهم در آرامش غذا بخورم !

چون هشیاری دوستم در سطحی بالا است ، کارمای او بسیار زودتر از کسی باز می گردد که در عرصه ذهن قرار دارد.

هر اندازه دانش آدمی بیشتر باشد، مسئولیت او افزونتر است. و اگر آن کس که از قانون معنویت با خبر است به آن عمل نکند، به عذابی الیم گرفتار خواهد آمد. (( ترس از خداوند ( قانون ) ابتدای حکمت است.)) اگر به جای کلمه (( خداوند)) کلمه (( قانون)) را بگذاریم، مفهوم بسیاری از آیات کتاب مقدس روشن تر خواهد شد.
(( خداوند ( قانون ) می گوید که انتقام از آن من است. من جزا خواهم داد. )) این قانون است که انتقام می گیرد، نه خدا. خدا انسان را کامل می بیند. آفریده به سیما( شبیه) خود او، و قدرت و تسلط عطا کرده به او.
انسان تنها می تواند آن باشد که خود را چنان بیند؛ و تنها می تواند به جایی برسد که خود را در آنجا ببیند.
از قدیم گفته اند که : هیچ رویدادی بدون حضور یک ناظر رخ نمی دهد.

انسان نخست شکست یا موفقیت ، و غم یا شادی خود را در صحنه خیال می بیند. آنگاه ، شکست یا موفقیت، و غم یا شادی او عینیت می یابد. این امر را در مورد مادری که برای کودک خود بیماری تصور کرده است یا همسری که برای همسر خود موفقیت دیده است دیده ایم.

عیسی مسیح گفت: دو حق را خواهید شناخت و حق شما را آزاد خواهد کرد.
پس می بینیم که رهایی ( از هر موقعیت ناخوشایند) از طریق دانش به دست می آید، و از طریق معرفت به قانون معنویت.


ادامه دارد...


به همت : مرضیه بخشایی
مسئول روابط عمومی رادیو مهرآوا
مسئول انجمن های: تاریخ ، دانستنی ها(موسیقی) ، اخبار اجتماعی ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، تاریخ(کتابخانه) ، اجتماعی ، مناسبتها
ایمیل: bakhshaei2009@yahoo.com

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.