به  هر حال  هر انسانی در برهه ای از زندگی خود که از نوجوانی شروع می شود به دنبال الگو است و شاید این مهمترین دلیل طرفداری افراد بسیاری از یک فرد موفق در زمینه های مختلف هنری است.

باید پذیرفت دنیای شهرت دنیای خوش آب ورنگی است و همین مسئله هم باعث شده تا اهالی این سرزمین بیش از هرکس دیگر خواهان و طرفدار داشته باشند.

این نکته پیش از هرکسی واسطه ها و دلالان را به سوی خود کشید.

مجلات  به اصطلاح زرد بیش از هرچیزی از این پدیده ی طبیعی سود بردند و می برند و با درج عکس های رنگی و بزرگی از افراد محبوب و مشهوربه سودهای کلان دست یافته و می یابند. اما از آنجایی که اقتصاد بر فرهنگ و اخلاق در این زمینه می چربید نتوانست از این دریای مواج به درستی استفاده بکنند و با ستاره‌سازی شاید در برخی زمینه ها مسئله را به بیراهه کشاندند که البته با توجه به شرایط دنیای امروزی نه دلخواه که تا حدودی طبیعی است.

تا این زمان دنیای افراد مشهور دنیایی دور از دسترس و پشت عینک های دودی بود. اما گسترش استفاده از اینترنت و روی آوری افراد محبوب به فضای مجازی به ارتباط نزدیکتری میان هنرمندان و مخاطبان آنها انجامید. البته بیشتر سایت‌های ایجاد شده در حد چند عکس، بیوگرافی و یک ایمیل بود.

شاید "سیامک انصاری" نخستین هنرمندی بود که با عضویت در بلاگفا با مخاطبان خود به گفت‌وگو نشست و  حتی لحظه به لحظه پشت صحنه سریال‌های "مهران مدیری" را که خود بازیگرش بود برای  مخاطبش به نگارش درآورد.

بعد از آن هم هنرمندانی چون  "ترانه علی دوستی"، "حسین زمان"،  "الهام پاوه نژاد" و... وارد این فضا شدند و ارتباط دوسویه ای را با مخاطبان خود برقرار کردند. اما بیش از هرکسی "مجید اخشابی" هوشمندی خود را در این  فضا نشان داد و با ایجاد سایتی همه مخاطبان خود را در یک جا جمع کرد تا ارتباطی گسترده و مداوم داشته باشند.

البته پیش از وی گروه آریان سایت رسمی خود را به دست  مخاطبانش سپرده بود اما باز هم به گستردگی فعالیت انجام گرفته در سایت رسمی مجید اخشابی نیست. یکی از بخش های جالب توجه  سایت او بخش وبلاگ های مخاطبانش است که  میدانی باز را پیش روی آنها برای نقل گفته های خود گذاشته است. 

از سوی دیگر امتیازدهی به افراد فعال برای انتخاب به عنوان مدیران سایت از دیگر نکته های ظریفی که باز بر دقت وی تاکید دارد.

انتخاب موضوعات سایت بر عهده  مخاطبان گذاشته شده که همین به فعالیت گسترده همراهان وی منجر شده است. شاید بتوان گفت "مجید اخشابی" تا به امروز بلندترین گام برای برداشتن فاصله میان زندگی رویایی افراد مشهور و معروف  و مخاطبان را برداشته که این مسئله مطمئنا به شناخت بهتر مخاطبان  از دنیای افراد مشهور می انجامد و  اصل ستاره گزینی به روابط انسانی و اخلاقی با توجه به شرایط کشور ما منجر می شود.


با ارزوی موفقیت و سلامت برای مجید اخشابی و مخاطبانش

نویسنده: زهرا کشوری
1388.01.27

2
2
0
2 نفر

2 نظر

  1. سلام جالب بود..
    ممنونم از شما.
    ان شالله که سایت رسمی مجیداخشابی روز به روز بهتر و همیشه پابرجا باشه.
  2. سلام مطالب عالی وجالب بود ممنونم ممنون با آرزوی سلامتی وموفقیت های روز افزون استاد گرانقدروسایت شون روز به روز بهتر وپر بار تر از قبل انشاءالله
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.