يك سال عاشقانه

 

از زمزمه دلتنگيم... از همهمه بيزاريم----- نه طاقت خاموشى!!! نه ميل سخن داريم***
يك سال از عمر جمع كوچكى كه در سايتِ يكى از هنرمندان ايران زمين شكل گرفته بود، گذشت. سالى كه در آن با هم از هم و باهم بودن گفتيم.
"جام و ما" جمعى بود از مبتكران وب‌سايت مجيد اخشابى كه در آن "نوشته" مى آفريديم؛ ابتكار ما شيوه‌ى متفاوت استفاده از "كلمات" بود. نوشتيم از آنچه گفتنى بود و گفتيم از آنچه ديدنيست... و از نگاه وسيع شما براى خويش جايگاهى ساختيم، ما گفتيم و شما فرسنگ‌ها آنطرف‌تر از نوشته‌ها را خوانديد...
قسم به قلم و آنچه پنهان داشته كه ما تلاش فراوانى داشتيم براى وسيع و مفيد بودن، براى آنكه وقت شما را بيهوده هدر ندهيم و از افكارمان كلمات بيشترى را به كمك قلم، بر صفحه‌ى مَجاز معجزه كنيم تا با هم به معراج انديشه برويم، دست در دست باورهاى صحيح مشترك بين تمامى طرفداران استادى شايسته‌ى استادى كه ما تنها! شاگردان ايشانيم.
گاه آهسته قدم برداشتيم و گاه بلند؛... گاه سخت و گاه ساده اما هميشه باعشق به عزيزانى كه با نگاه لطف ما را مى نگريستند و پا به پاى ما مى‌آمدند تا شور پروازمان باشند و راهنماى هدفى شفاف‌تر... با يارى يارانى كه پاى اين سفر شدند.
گرچه سختى‌هايى بود غير قابل پيشگيرى و گاها غير قابل بيان! سختى ها و تلخى هايى از جنس زندگى و غير قابل پيش‌بينى كه بايد فقط نگاهشان كرد تا شايد روزى از روو بروند و از طالعمان بروند.
حال كه با بيش از شصت ارسال، در اولين پله ايم به نگاه شما چشم اميد دوخته و به سمت شما دست دراز مى‌كنيم تا بيش از پيش با قلمِ دست و قدم نگاهتان همراهيمان كنيد.
زين پس جام‌وما كمى متفاوت‌تر خواهد بود. تنها يك ارسال در ماه تا جز آن هرچه هست نوشته‌هاى شما باشد كه با هماهنگى و ويرايش در اين جمع و تاييد توسط مسئول محترم سايت، توسط خود شما -در گروه ارسال هاى جام- در ارسال‌هاى سايت قرار خواهد گرفت. ما همكارى بيشتر شما را خواستاريم.
به اميد برداشتن قدمى زيبا در كنار شما دوستان و همراهانِ هميشه مهربان، سال جديد را با نام يگانه صاحب قلم هستى آغاز مى‌نماييم.
(و در انتهاى هر پاراگراف پر رنگى، سه نقطه بگذار تا بدانى ما هم نمى دانستيم چقدر زيادتر از نوشتن! نوشته‌ايم و آنجا كه "عشق" باشد چيزهاى ناديدنى بسيار است...)
با احترام"جام‌وما" جمعى از مبتكران وبسايت مجيد اخشابى
1
1
0
1 نفر

3 نظر

  1. در اين يك سال دوستان زيادى با ما همكارى نمودند دوستانى كه به دليل مسائل شخصيشان از ما جدا شدند و افرادى كه همچنان پا به پاى ما آمدند... از تك تك اين بزرگواران نهايت قدردانى را دارم و با توان اندكم از ايشان سپاسگزارم. دوستانى نيز در تمامى سختى ها بدون چون و چرا همراهيمان كردند چه عزيزانى كه هميشه به نوشته ها با نظر لطف نگريستند و چه همپايانى كه همراهمان بودند، بويژه تشكر ميكنم از خانم ساره صابر كه بهترين سرچ ها را در اين سال جمع آورى نمودند و گاه بيش از بيست صفحه مطلب مفيد كه براى نوشتن يك صفحه متن "مناسب با فضاى سايت" لازم بود، توسط ايشان گرد آورى ميشد. تشكر ميكنم از خانم ها شبانپور، قاصدك، طاهره هاشمى، آفتابگردون، مكوندى، هاديان، باقرانى، عادلى و همه بزرگواران همراه كه به ما لطف داشته چند قدم مهم و گاها حتى تا كنون، همراهيمان كردند.    و تشكر خاص و بسيار ويژه اى دارم از سركار خانم خاكى عزيز كه از ابتدايى ترين روزهاى تشكيل جمع تا كنون هميشه پوستر ساز بى نظير جمع بودند كه تقريبا تمامى پوستر ها، پاسخ به لطف همراهان، معرفى ارسال هاى جديد و حتى گاها پى گيرى برخى مطالب را به عهده داشتند و صبورانه بنده را تحمل مى نمودند كه بنا بر دلائلى نا مشخص! ديگر امكان ادامه همكارى را ندارند و ما را در بحران داشتن عضوى چنين فعال گذاشته اند! با اميد به امتداد نگاه هاى عاشقانه و مهربانانه تان به اين گروه كوچك از جمع بزرگ خوش فكران سايت؛ سال جديد كارمان را به لطف خداوند بى‌همتا، آغاز مى‌نماييم.

  2. سلام .به همه دوستانی که در این یک سال جام و ما رو برای ما نگارش میکردند من همیشه از اولین روزایی که عضو سایت شدم همیشه با علاقه و اشتیاق فراوان این نوشته رو پیگیری میکردم
    تشکر ویژه دارم از خانم افشاری با این نوشته های زیباشون .نمیدونم چرا خانم خاکی عزیز دیگه همکاری نمیکنند .اما اگه این نوشته رو میخونند میخوام به عنوان عضو کوچکی از این گروه صمیمی از ایشون خواهش کنم دوباره برگردند و ما رو مفتخر کنند
    باز هم تشکر میکنم از همه دوستان عزیزم...
  3. تولدجام ومامبارک.....همیشه گفتم که ازنوشته های این جمع صمیمی لذت می برم.ومتاسفم که نمیتونم باجام وماهمکاری کنم.ولی سعی می کنم مطالب این گروه رودنبال کنم.
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.