ادامه...
2.اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.
اولین زمانی که توان و مهارتهای خود را شناسایی نمایید، متوجه بهبودی وپیشرفتی فوری درمیان اعتماد به خود خواهی شد. دیگر با این ذهنیات منفی روبرو نخواهید شد: (مهارتهای من به روز نیستند.) یا ( کسی به من شغلی محول ن خواهد کرد. اگرچه در هر مرحله ممکن است این حس عدم اعتماد به نفس شک و تردید به سراغتان بیاید. در ادامه به روشهایی در جهت بهبود اعتماد به نفس میپردازیم.


3.به روی کاغذ ویا به صورت تکرار ذهنی حتما این کار را انجام دهید. راز موفقیت در کسب شغل مورد نظرتان در مشخص نمودن مهارتهایتان بطور موثر و ارائه آنها در یک مسیر مثبت میباشد. به عنوان مثال بجای تلقی کردن خود به عنوان یک فرد بیکار، خود را به مانند یک شخص حرفه ای موفق در موقعیتی تصور کنید که از مهارتهای مدیریتی و سازمان یافته خوبی استفاده مینمایید.

با کشف مهارتهای کلیدی خود و بهبود اعتماد به نفس خود، درخواهید یافت که روند مصاحبه شغلی برایتان آسانتر شده است. بجای سوالات نگران کننده ای از قبیل( بر چه اساسی ازبین افراد گزینش شده شما را باید انتخاب کنیم؟) یا (چه توان و مهارتبیشتری نسبت به سایرین دارید؟)، قادر خواهید بود مهارتهای خود را ارائه دهید و مثالهایی را ارائه دهید که در مورد زمان و چگونگی استفاده از مهارتهایتان توضیحاتی بدهند. با کمی تمرین و پشتکرار کاملا آماده خواهید شد که شغل حقیقی و دلخواه را بیابید.

 

www.families.com

 

1
1
0
1 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.