صفحه اصلي > اینستاگرام / مجید اخشابی / متفرقه > صرفا جهت اطلاع!

صرفا جهت اطلاع!


15 بهمن 1396. نويسنده: fereshteh akhavan


حدود 2 سال پیش بابت عکس جلدی که مشاهده می‌کنید از سوی واحد نظارت بر مطبوعات دادستانی تهران، شکوائیه‌ای مبنی بر استفاده ابزاری از تصویر زن علیه نشریه فرهنگی اجتماعی «زیروبم» تنظيم و به اينجانب به عنوان مدير مسئول ابلاغ گرديد.
‎پس از مراجعه به بازپرسی مربوطه و ارائه توضیحات، قرارمنع تعقیب صادر گردید؛ لکن دادیار اظهار نظری که خود شکواییه را تنظیم کرده بود این قرار را نپذیرفته و در نهایت پرونده به دادگاه مطبوعات ارجاع شد.
‎امروز جلسه رسیدگی در دادگاه با حضور هیئت منصفه تشکیل شد که وکیل و برادر عزیزم جناب آقای مهران عبدالله‌پور در آن شرکت نمودند و بنده به دلیل اجرای برنامه در سالن حج و زیارت برای سازمان بازنشستگی کل کشور نتوانستم در جلسه حضور پیدا کنم.
‎درهرصورت نهايتا هیئت منصفه انتشار این عکس را استفاده ابزاری تلقی و البته لطف نموده حتي تخفيف نيز قائل گرديدند! كه البته به مدد حضرت حق با اعتراض ،در مرجع بالاتر، مجددا تجدیدنظر خواهدشد. ‎لازم به ذکر است زیروبم سالهاست در پروازهای داخلی و خارجی هما وهمچنين براي مشتركين خاص منتشر می‌شود و هيچگونه عرضه ي کیوسکی ندارد که به واسطه عکس و جذابیت‌های به اصطلاح ابزاری (آن هم در عصرحاضر) خریدار وادار و تحريك به خريد شود! ‎این پست حسب اطلاع عموم، خصوصا براي آن دسته از فعالان وهمکاران مطبوعاتی که به دنبال خبر هاي داغ و تیترهای توجه‌برانگیز هستند، منتشر می‌شود که حداقل لطف نمایند به جز تيتر ابتر، اصل ماجرا را نيز روايت کنند.
‎از همه دوستان عزیزی که ابراز محبت داشتند و دارند بسیار سپاسگزارم.
‎شاد و سلامت باشید.

بازگشت