موسیقی پیشنهادی مجید اخشابی _ pirate of caribbean


 


هانس فِلوریان زیمِر (به آلمانی: Hans Florian Zimmer) (زادهٔ ۱۲ سپتامبر ۱۹۵۷ در فرانکفورت) آهنگساز آلمانی است.
زیمر در طول بیش از سه دهه فعالیت هنری برای بیش از ۱۵۰ فیلم موسیقی متن نوشته است. از آثار او میتوان به شیرشاه (۱۹۹۴)، شاهزاده مصر (۱۹۹۸)، گلادیاتور (۲۰۰۰)، آخرین سامورایی (۲۰۰۳)، مجموعهٔ دزدان دریایی کارائیب (۲۰۰۷-۲۰۰۳)، سه گانهٔ شوالیه تاریکی (۲۰۱۲-۲۰۰۵)، شرلوک هلمز (۲۰۱۱-۲۰۰۹)، تلقین (۲۰۱۰) و بین ستارهای (۲۰۱۴) اشاره کرد.
زیمر قبل از مهاجرت به ایالات متحده دوران آغازین فعالیت خود را در لندن سپری کرد و از دستیاران استنلی مایرز بود. او اکنون مسئولیت بخش موسیقی کمپانی فیلمسازی دریمورکس را بر عهده دارد و خود نیز موسس کمپانی «محصولات نظارت از راه دور» است که آهنگسازان دیگری نیز در این کمپانی مشغول فعالیت سینمایی هستند.
آثار او به جهت تلفیق اصوات مدرن الکترونیکی با سازهای ارکستر سمفونیک قابل توجه است. زیمر برنده چهار جایزه گرمی، دو جایزه گلدن گلوب و یک جایزه اسکار است. نام او همچنین در فهرستی از نوابغ زنده جهان که روزنامه دیلی تلگراف آن را منتشر کرده بود به چشم میخورد.
یکی از قطعات موسیقی متن فیلم بر امواج بیگانه از سری فیلمهای دزدان دریایی کارائیب شاهکار گوش آشنایی از هانس زیمر در ادامه تقدیم حضورتان میگردد.

کانال تلگرام مجید اخشابی
https://telegram.me/majidakhshabi

pirate of caribbean


1
1
0
1 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.