فروردیناین هفته بهترین وقت برای آن است که ایده‌های جدید خود را با حداکثر سرعت دنبال کنید. شاید مجبور شوید چند نفر را از سر راه خود بردارید اما این کارتان یقینا بر روی بعضی ها تاثیر خواهد گذاشت. همین روند را در طول هفته حفظ کرده و از اینکه از اطرافیان خود برای رسیدن به مقصدتان استفاده کنید، هراسی نداشته باشید. اقوام و دوستان خود را فراموش نکنید. با ظهور مشکلی در روزهای پایانی هفته مجبور خواهید شد که از سرعت پیشروی خودتان بکاهید. سعی نکنید که این مشکل را برطرف کنید و اجازه دهید که خودش از بین برود.
اردیبهشتاین هفته لازم است که احتیاط زیادی داشته باشید. هرچیزی که برق بزند لزوما طلا نیست و افراد پر ادعا نیز لزوما همه چیز را نمی‌دانند. در میانه‌ی هفته رئیس‌تان فشار زیادی را بر شما وارد خواهد کرد. از عمد می‌خواهد که شما را تحریک کند و بهتر است که اجازه ندهید که بر روی اعصاب‌تان راه برود. چند تن از دوستان‌تان نیز با چنین شرایطی مواجه شده‌اند و به نفع همه‌ی شماست که راهی برای تخلیه‌ی خشم خود پیدا کنید. شاید بد نباشد که هفته‌ی خود را با میهمانی‌ای به پایان برسانید. در کنار هم می‌توانید با اندکی خنده، آرامش خود را مجددا پیدا کنید.
خرداداین هفته به دفعات مجبور خواهید شد تا زبان خود را گاز بگیرید و این در حالی خواهد بود که بعضی از اطرافیان‌تان تصمیم‌هایی مخالف نظر شما خواهند گرفت. به دوستان‌تان اجازه دهید تا از اشتباهات خود درس بگیرند. با این کار شاید از برخی از آنها فاصله بگیرید اما این امر موجب خواهد شد تا به تعدادی از آنها نزدیکتر شوید. در نیمه ی دوم هفته اتفاقات عجیب و سردرگم کننده‌ای در محیط کار به وقوع خواهند پیوست. بهتر است که صرفا از حاشیه به تماشا بنشینید و خودتان را درگیر این مسائل نکنید چراکه ممکن است رویکرد خود را به استناد اطلاعاتی غلط، تغییر دهید. در تعطیلات پایان هفته نیازهای خلاقانه‌ی خود را با رفتن به کنسرت و یا موزه و یا نمایشگاهی فرو بنشانید.
تیردر آغاز هفته از اینکه کمی بر خود تمرکز داشته باشید نهراسید. برخی مشکلات در زندگی اجتماعی سبب شده است که در مورد برخی چیزها به شک بیفتید، با خودتان خوب رفتار کنید و به خود بها دهید تا جان تازه ای بگیرید و نگران نشوید اگر در ادامه ی هفته دلتان میخواهد کمی تنها باشید، هیچ ایرادی ندارد که دعوت کسی را نپذیرید و فضایی را که نیاز دارید به خود دهید. در پایان هفته، انرژیهای خوب دوباره به سمت تان بازتاب داده می شوند و آماده اید تا گرد دوستانتان جمع شوید. به دنبال راهی برای کمک کردن به دیگران باشید، یقین داشته باشید که همزمان به خود هم کمک خواهید کرد.
مرداددر طول هفته خاطره های رومانتیک را با خود به همه جا خواهید برد، و هرگاه زندگی کسل کننده می شود انرژی بخش تان بوده و در برابر حجم زیاد کار مشوق تان خواهند بود. در بخش آغازین هفته ممکن است سفری پیش رو داشته باشید. به خوبی می دانید مقصد بعدی تان کدام است، و آدم هایی که فکر کوچکی دارند سبب آزارتان می شوند، هرچند که با اینهمه شما بازهم تاثیر مثبتی بر آنها خواهید داشت. در پایان هفته، مراقب باشید که غرورتان سد راه رابطه تان نشود. بهترین کار این است که با دقت گوش بدهید، آرام باشید و مهار خود را همواره به دست داشته باشید.
شهریوراگر دیگران از سر راهتان کنار می رفتند می توانستید تند تر پیش بروید، اما مساله ی اصلی این است که آیا واقعا نیاز دارید به اینکه شتاب خود را زیاد کنید؟ این هفته مسائل را با سرعت آرام تری تجربه کنید، ببینید چه حسی دارد. یکی از وظایف خوانوادگی تان درگیری هایی ایجاد می کند. خطر کنید و پای لرزش هم بنشینید (خواهید دید که آنقدرها هم بد نیست). اگر به کسی دلبستگی ندارید، در محل کار با کسی ملاقات می کنید و فرصتی برای اتفاقات رومانتیک خواهید داشت. در ارزیابی خود از دیگران بخشنده و بزرگوار باشید، درست همچون شما، آنها نیز هر چه در توان دارند را رو می کنند.
مهردر طول هفته به دنیال تجربه های تازه و ایده های خلاقانه خواهید بود. فکرتان احساس گشنگی می کند پس خوراکی به آن بدهید که کنجکاوترش کند. حتی اگر در میانه ی هفته برخی خاطره های بد از گذشته به خاطرتان آمدند، می توانید با نگاهی جدید آنها را نگریسته و ازشان درس بگیرید. در آخرین روز کاری هفته، نسیمی رومانتیک همه ی اندوه تان را از شما دور خواهد کرد. ارتباطات فکری می تواند خلاقیت تان را فزون تر کند، اما برای شروع هیچ پروژه ای برنامه های خود را کنسل نکنید. در پایان هفته، خود را درگیر چیزی کنید که می تواند دنیا را به جای بهتری تبدیل کند.
آبانغریزه ی قوی ای دارید و بهتر است به حس ششم خود گوش دهید. دیگران تشویق تان می کنند تا با جریان آب پیش بروید اما شما بهتر از هر کسی می دانید که چه راه و کاری بهتر است، به قلب خود گوش دهید. رویاهایتان کم کم در طول هفته کنترل تان را از دست تان می ربایند. در محل کار با آدم با نفوذی همکاری میکنید که به آسانی وعده های توخالی به شما خواهد داد. پس مراق باشید و با احتیاط پیش بروید. در پایان هفته کمی انرژی منفی در پیرامون خانه تان وجود خواهد داشت، شاید با یک تغییر جزیی در اثاثیه ی منزل بتوانید آن را از خود و خانه تان دور کنید.
آذراین هفته لبریز از احساسات گرم و دوستانه خواهد بود. شاید از لطف دوستی اشک شوق در چشم تان جمع شود. شعارتان این خواهد بود که اگر حسی دارید باید به زبانش بیاورید. از سوی دیگر موعد پرداخت قبضی درشت نزدیک می شود و فکرتان درگیر مسائل مالی خواهد بود. اصلاحات کوچک، مثلا آشپزی کردن به جای خرید غذا از بیرون از خانه، می تواند تفاوت بزرگی در وضعیت مالی تان ایجاد کند. با از راه رسیدن آخر هفته، به لحاظ عاطفی احساس خستگی می کنید، اما این مانع از این نمی شود که از خانه بیرون زده و خوش بگذرانید. آدم های زیادی هستند که می خواهند با شما دیدار کنند.
دیاینکه به دنبال بهترین و ایده‌آل ترین خروجی از کارهای‌تان هستید، این هفته کمک‌تان خواهد کرد چراکه با چالش‌هایی مواجه خواهید شد که لازم است با تکیه بر برنامه‌ریزی‌های دقیق خود، آنها را به سرانجام و نتیجه برسانید. خوشبختانه رو به اواخر هفته همه‌ی کارهای خود را تکمیل خواهید کرد و سرتان خلوت تر خواهد شد. همزمان بقیه نیز از شما قدردانی خواهند کرد و این امر موجب خواهد شد تا انرژی لازم برای ماجراجویی‌های پایان هفته‌ی خود را پیدا کنید. تعطیلات پایان هفته‌ی خلاقانه‌ای را در پیش خواهید داشت.
بهمنوارد هفته‌ای با موقعیت‌های فراوان خواهید شد و می‌توانید کارهای خارق‌العاده‌ای را با کمترین زحمت به سرانجام برسانید. اگر در فعالیت گروهی یا جلسه‌ای مشارکت داشته باشید، شما آن فردی خواهید بود که تمام نقطه‌های موجود را به هم وصل کرده و تصویر کلی از مسئله را برای دیگران ترسیم خواهید کرد. در میانه‌ی هفته با موجی از انرژی مواجه خواهید شد که موجب می‌شود تغییرات بزرگی را برای زندگی خود بررسی نمایید. برای این تغییرات برنامه‌ریزی کنید وگرنه ممکن است به جای پیشروی و پیشرفت، بیخود و بی‌جهت به دور خودتان بچرخید. مراقب هزینه‌هایی که در پایان هفته می‌کنید باشید چراکه ممکن است بخاطر اشتباه محاسباتی، خودتان را گرفتار کنید.
اسفندآغاز هفته‌ی جنجالی‌ای را تجربه خواهید کرد اما لازم است که از آنچه که باور دارید دفاع کنید (حتی اگر بقیه مخالف این امر باشند). بخت با شما یار خواهد بود. به یاد داشته باشید که با دیپلماسی و احتیاط کلمات خود را کنار هم قرار دهید. در میانه‌ی هفته به داد یکی از دوستان‌تان خواهید رسید. قدردانی‌های او به شما حس خوبی خواهند داد. فرصت خوبی است تا در تعطیلات پایان هفته برای خودتان چیزی به عنوان پاداش بخرید.

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.