شاید برای شما جالب باشد که بدانید در آشپزخانه های افراد مشهور هالیوود چه خبر است. نوع دکوراسیون آن ها چگونه است و در چه مواقعی وقت می کنند درون آشپزخانه خود آشپزی کنند.
با اینکه گمان می رود افراد مشهور هالیوودی هرگز دست به آشپزی نمی زنند،اما آشپزی مورد علاقه تعدادی از آن ها است و در خانه آنها زیباترین بخش، آشپزخانه است.
در ادامه برای شما تصاویری فراهم آورده ایم که از آشپزخانه های بازیگران و خواننده های هالیوود تهیه شده است. با ما همراه باشید تا بیشتر با سبک زندگی این ستاره ها آشنا شوید.

سرکی به آشپزخانه هالیوودی‌ها!

بله، جنیفر لارنس هم آشپزی می کند! او اخیرا خانه جسیکا سیمپسون را در بورلی هیلز خریداری کرده است.


تام کروز در منزل خود آشپزخانه ای به سبک ایتالیایی ها درست کرده است. وی در لس آنجلس زندگی می کند و خانه ای به قیمت 13 میلیون دلار دارد.


الن دی جنرس در کالیفرنیا خانه دارد. آشپزخانه منزل او با نشیمن خانه اش یکی می باشد. آشپزخانه الن دی جنرس در کالیفرنیا با فرش های دستبافش ظاهری صمیمی و روستایی به آن داده است.


رنگ سفید، رنگ اصلی آشپزخانه جنیفر لوپز در پنت هاوس 22 میلیون دلاری اش در منهتن است.جنیفر اگر از کنسرت هایش وقت اضافی بیاورد برای دوقلوهایش آشپزی هم می کند.


کایلی جنر-مدل-(خواهرخوانده کیم کارداشیان) در آشپزخانه منزل 5 خوابه و 2.7 میلیون دلاری اش گام های نخستین آشپزی حرفه ای را بر می دارد.این خانه سبک اسپانیایی دارد.


خانم میشل ویلیام از بازیگران هالیوود است و در بروکلین –نیویورک- خانه ای به ارزش 7.5 میلیون دلاری دارد. نمای بیرونی آشپزخانه منزل او رو به یک باغ زیبا است که بسیار چشم نواز می باشد.


تیلورسوئیفت بسیار به آشپزی علاقمند است. منزل گران قیمت او در نیویورک واقع شدهاست و وی در این آشپزخانه برای دوستانش آشپزی می کند.


تصویری که در بالا مشاهده می کنید مربوط به آشپزخانه منزل آقای شان پن است. منزل او در ملیبو- کالیفرنیا می باشد و 6.55 میلیون دلار ارزش دارد.


کورتنی کارداشیان در منزل خود آشپزخانه ای کلاسیک دارد که اشیاء عتیقه زیادی در آن جمعه آوری کرده است.

منابع:tourismonline.co-arga-mag.com

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.