صفحه اصلي > مطالب و مقالات / علم و آموزش / کامپیوتر > کامپیوتر: قابلیت‌های جدید صفحه کلید نوت‌بوک‌های کمپانی MSI

کامپیوتر: قابلیت‌های جدید صفحه کلید نوت‌بوک‌های کمپانی MSI


27 فروردین 1393. نويسنده: Zohreh Fallahzadeh

ICTPRESS - کمپانی MSI، کمپانی پیشرو در ساخت نوت‌بوک‌های ویژه گیمینگ اعلام کرد نوت‌بوک‌های جدید این کمپانی از قابلیت Steelseries Engine پشتیبانی خواهند كرد.

کامپیوتر: قابلیت‌های جدید صفحه کلید نوت‌بوک‌های کمپانی MSI

این نوت‌بوک‌ها شامل مدل های بسیار سبک GS، نوت‌بوک‌های بسیار قدرتمند GT Dominator و GE Apache خواهند بود.

نرم‌افزار Steelseries Engine قابلیت‌های متفاوتی را براي سفارشی سازی صفحه کلیدهای ساخت این کمپانی را به کاربران می‌دهد تا کاربران بتوانند بیشترین بهره را از صفحه کلید ببرند.

از میان قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
- قابلیت Macro Editor: این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد کلید یا ترکیبی از کلیدهای مورد نظر را براي انجام کارهای مختلف نظیر اجرای بازی‌ها و نرم‌افزارها، کپی کردن متون و غیرفعال کردن صفحه‌کلید برنامه‌ریزی کنند.

- کلیدها: این نرم افزار نمای کاملی از صفحه کلید را به کاربران نمایش می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد برای دکمه‌های قابل برنامه‌ریزی در نظر گرفته شده وظایف مورد نظر را تعریف کنند.

- قابلیت رنگ‌بندی: این قابلیت باعث می شود کاربران بتوانند بسته به نیاز خود برای کلیدهای مختلف صفحه کلید رنگی جداگانه را در نظر بگیرند.

- قابلیت تنظیم پروفایل: کاربران می‌توانند پروفایل‌های مختلفی را برای حالت‌های مختلف تنظیم كرده و در هنگام نیاز به راحتی پروفایل مورد نظر را بارگزاری کرده و از تنظیمات ذخیره شده خود استفاده كنند.

نوت‌بوک‌های جدید کمپانی MSI با پشتیبانی از این قابلیت جدید در نمایشگاه CES سال جاری میلادی معرفی خواهند شد.

بازگشت