شاخه نبات 303

21 فروردین 1394   nedakeshavarz   مجید اخشابی / دستنوشته ها / شاخه نبات   16 نظر   2 260 بازدید   |

ستاره می شوی بلند پرنده می شوی رها / مرا ببر به روشنی مرا ببر به قصه ها

 

10
10
0
10 نفر

16 نظر

 1. غزل فوق العاده متناسبی بود .
  انشاا... سایه همه مادران علی الخصوص مادر گرامی شما همیشه مستدام باشد انشا....
  در پناه حضرت دوست هفته ای سرشار از سامتی و نیکی برایتان آرزو می کنم
 2. به نام حضرت دوست
  سلام علیکم
  دست تون درد نکنه ؛بازم دست خط زیبای شما ..
  واقعا زیبا
  خیلی کار خوبی کردین که این دفعه با دستخط خودتون شاخه نبات رو گذاشتین
  وقتی پیش میاد یه هفته شاخه نبات یا حضرت باران رو نمیذارید مامیشیم عین کفتر بازی که غروب شده کاکولیش نیومده ؛اون هفته بیقرار میشیم آخه به این قرار هفتگی علاقه زیادی پیداکردیم
  ولادت حضرت فاطمه وروز زن رو به همه خانم های سایت به خصوص ندا خانم کشاورز و مادر بزرگوار تون تبریک عرض میکنم
 3. سلام
  بی نهایت سپاس.....
 4. سلام استادعزیز.ممنون ازشاخه نبات زیبای این هفته.ولادت حضرت زهرا(س)وروزمادرروتبریک میگم.امیدوارم بیشترقدرمادرهامون روبدونیم.سایه همه فرشتگان زمینی برسرفرزندانشان مستدام.

  سلام استادعزیز.ممنون ازشاخه نبات زیبای این هفته.ولادت حضرت زهرا(س)وروزمادرروتبریک میگم.امیدوارم بیشترقدرمادرهامون روبدونیم.سایه همه فرشتگان زمینی برسرفرزندانشان مستدام.
 5. سلام آقای اخشابی عزیز غزل زیبایی بود که با دستخط زیبای خود نوشتید و عکس هم خیلی عالی و قشنگ بود ولادت حضرت فاطمه زهرا س و روز مادر را به شما و مادر گرامیتان تبریک میگم انشالله سایه مادرتان مستدام باشد و سلامت باشند..
  خیلی ممنونم از شما برای شاخه نبات این هفته..انشالله هفته دلپذیر و زیبایی برای شما و ما در پیش باشد سلامت و شاد باشید

  سلام آقای اخشابی عزیز غزل زیبایی بود که با دستخط زیبای خود نوشتید و عکس هم خیلی عالی و قشنگ بود ولادت حضرت فاطمه زهرا س و روز مادر را به شما و مادر گرامیتان تبریک میگم انشالله سایه مادرتان مستدام باشد و سلامت باشند..
  خیلی ممنونم از شما برای شاخه نبات این هفته..انشالله هفته دلپذیر و زیبایی برای شما و ما در پیش باشد سلامت و شاد باشید
 6. به نام خدایی که با قلم عشق نوشت مادر
  سلامی به زیبایی کلمه مادر به آقای اخشابی عزیز..ممنونم به پاس این شعر زیبا..چه عکس زیبایی..انشالله همیشه در پناه مهربانی مادر بزرگوارتان باشید..
  روز مادر را به همه این فرشته ها و به ویژه مادر عزیز شما تبریک میگویم..در پناه مهربانی حضرت دوست و مادر گرامیتان برقرار باشید.

  به نام خدایی که با قلم عشق نوشت مادر
  سلامی به زیبایی کلمه مادر به آقای اخشابی عزیز..ممنونم به پاس این شعر زیبا..چه عکس زیبایی..انشالله همیشه در پناه مهربانی مادر بزرگوارتان باشید..
  روز مادر را به همه این فرشته ها و به ویژه مادر عزیز شما تبریک میگویم..در پناه مهربانی حضرت دوست و مادر گرامیتان برقرار باشید.
 7. سلام استادعزیز ممنون بابت عکس زیباتون امیدوارم همه ی مادران عزیزهمیشه لبخندبرلبانشون باشه سلامت باشن درپناه ایزد منان

  سلام استادعزیز ممنون بابت عکس زیباتون امیدوارم همه ی مادران عزیزهمیشه لبخندبرلبانشون باشه سلامت باشن درپناه ایزد منان
 8. هوالعشق. با سلام و سپاس فراوان.در پناه حق و مادر هفته ی دلپذیری داشته باشید.
 9. سلام اقای مجید اخشا بی شاخه نبات زیبایی بود مخصوصا که با دست خط زیبای خودتان نوشته بودید عکستان هم که با مادرتان گذاشتید واقعا عالی بود روز مادر را به شما و مادرتان تبریک میگویم انشا الله زیر سایه ی پروردگار در کنار مادرتان شاد و سلامت باشید
 10. سلام خیلی زیبا خدا مادر نگردار همیشه سالم موفق باشید درکنا هم
 11. سلام استاد اخشابی عزیز.عکستون خیلی زیبا بود و غزل هم بسیار زیبا و دلنشین بود .میلاد یگانه دخت رسول اکرم(ص) بر شما و مادر بزرگوارتان مبارک و همچنین روز زن و مادر بر تمام مادران دلسوز و دوست داشتنی ایران زمین به خصوص مادر بزرگوار تبریک می گویم. انشاالله همیشه شاد و سلامت در کنارشان باشید و سایه شان مستدام باشد.سپاس برای شاخه نبات و عکس زیبا و غزل زیبا و دلنشین این هفته.هفته ای سرشار از سلامتی موفقیت و پر خیر و برکتی در پیش رو داشته باشید.

  سلام استاد اخشابی عزیز.عکستون خیلی زیبا بود و غزل هم بسیار زیبا و دلنشین بود .میلاد یگانه دخت رسول اکرم(ص) بر شما و مادر بزرگوارتان مبارک و همچنین روز زن و مادر بر تمام مادران دلسوز و دوست داشتنی ایران زمین به خصوص مادر بزرگوار تبریک می گویم. انشاالله همیشه شاد و سلامت در کنارشان باشید و سایه شان مستدام باشد.سپاس برای شاخه نبات و عکس زیبا و غزل زیبا و دلنشین این هفته.هفته ای سرشار از سلامتی موفقیت و پر خیر و برکتی در پیش رو داشته باشید.
 12. سلام استاد عزیز تشکر از غزل زیبایی که انتخاب کردید.میلاد یگانه دخت نبی اکرم گرامی باد.

  سلام استاد عزیز تشکر از غزل زیبایی که انتخاب کردید.میلاد یگانه دخت نبی اکرم گرامی باد.
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.