مجید اخشابی در واکنش به اظهارات ترامپ:
به جای رفتارهای هیجانی صادقانه برای کشور کار کنیم/ در آینده‌ای نزدیک درباره خلیج فارس خواهم خواند

خواننده موسیقی پاپ ایران گفت: به جای رفتارهای هیجانی در واکنش به اظهارات ترامپ عاشقانه و صادقانه برای کشور کار کنیم.

مجید اخشابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک، اظهار داشت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران مدت‌ها است برای اعلام خشم، انزجار و دشمنی خود با ایران از واژه خلیج عربی به جای خلیج‌فارس استفاده می‌کنند.

وی بیان کرد: به شواهد تاریخی و اسنادی که پیرامون خلیج‌فارس وجود دارد استفاده از واژه خلیج ع ر ب ی از اصل باطل است.

خواننده موسیقی پاپ ایران گفت: بدیهی است که ملت ایران از شنیدن این قبیل واژه‌ها و نسبت‌های نادرستی که به ایران داده می‌شود خشمگین شده و واکنش نشان می‌دهند.

اخشابی با بیان اینکه ناسزاگویی و یا هجوم به صفحه مجازی فردی که به ایران و ایرانی توهین کرده کار شایسته‌ای نیست، افزود: ایران همواره مورد تهدید و هجوم رفتارهای نادرست بدخواهان قرار گرفته و با توجه به این امر ضروری است به جای واکنش‌های نادرست، وحدت و انسجام ملی را حفظ کرده و توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

وی بیان کرد: ایرانی‌ها باید نسبت به یکدیگر رحم و مروت بیشتری داشته باشند و از همه توان خود برای رضایت هم‌نوعان استفاده کنند به‌طور مثال افرادی که پشت‌میزنشین هستند باید افزایش میزان رضایت مردم را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند.

خواننده موسیقی پاپ ایران خاطرنشان کرد: مردم ایران باید در رویارویی با این قبیل رفتارهایی که فرهنگ، تاریخ و هویت را نشانه گرفته است با یکدیگر عاقلانه‌تر و مهربان‌تر رفتار کرده و واکنش‌های هیجانی از خود نشان ندهند و عاشقانه و صادقانه برای هم کار کنند.

اخشابی ادامه داد: پاسخ این جملات، نظریه پراکنی، جواب متقابل گفتن و تومار نوشتن نیست، بلکه باید در رفتارمان با یکدیگر تجدیدنظر کرده و وفاق و همدلی را ایجاد کنیم،

وی گفت: ما می‌توانیم هزاران ساعت راجع به این قبیل موضوعات در صفحات مجازی مطلب بنویسم، اما اگر نتوانیم حس نوع‌دوستی را ترویج دهیم این کارها بی‌فایده خواهد بود زیرا حرف زدن با عمل کردن بسیار فرق دارد.

خواننده موسیقی پاپ ایران اظهار امیدواری کرد در آینده‌ای نزدیک و با استفاده از اشعار مناسب حماسی درباره خلیج فارس قطعه‌ مناسبی را خواهد خواند.

منبع : خبرگزاری فارس
(با تشکر از خانم ها زهره محمدزاده و فروغ ناصری برای ارسال مطلب)
2
2
0
2 نفر

3 نظر

  1. سلام ...با اجازتون مطلب رو تو سایت کوثر نت بزرگترین شبکه ویژه طلاب خواهر گذاشتم و در طول چند ساعت 197 احسنت دریافت کرد...مرسی مجید
  2. سلام ..بسیارعالی..
    مصاحبه شنیدی و عالی بود..منتظر آهنگ خلیج فارس هستیم..ممنون آقای مجید اخشابی عزیزم
    سلامت و پایدار باشید.
  3. سلام آقای دکتر مجید اخشابی استاد عزیز وگرامی صحبت هاتون رو با دقت خوندم بسبار درست وبه جا فرمودید وواقعا هزاران هزار بار جای احسنت ودست مریزاد داره ممنونم ممنون وبی نهایت سپاسگزارم استاد با فهم وکمالات دل خانواده هایی رو که سهمی برای این آب وخاک پر گهر دارند رو شاد کردید وبی صبرانه منتظر اثر جدید تون هستیم سلامت سرفراز وسربلند موفق وموید باشید وبدور از هر گونه ناملایمات در پناه مهر حضرت دوست عزیز بزرگوار وهمچنین تشکر وقدر دانی از خانمها محمد زاده وفروغ ناصری موفق وموید باشید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.