قدس انلاین: قطعه همکلاسی مجید اخشابی در مشهد در حضور دانشجویان و مسئولان کشوری و استانی رونمایی شد.

به گزارش قدس انلاین ، مجید اخشابی عصر امروز در اجلاسیه مرکزی دومین کنگره ملی شهدای دانشجو که در محل تالار دانشکده علوم دانشگاه فردسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: برای من مایه خوشبختی و نیک بختی است و شانس من این بوده که از 18 سالگی دانشجو باشم و تا چند روز پیش دکتری خود را گرفتم.

وی ادامه داد: هنوز هم کابوس ها و سختی های تحصیل را در ذهننم می بینم، گرچه که تحصیل و دانشجو بودن سخت بود، ولی ارزشمند است.
خواننده و هنرمند مطرح کشور افزود: همه دانشجویان با لذت دوره دانشجویی سپری کنند و خدا را شکر که دانشگاه ها از اساتید خوبی بهره مند هستند و ما نباید ارتباط را از آموختن قطع کنیم.

اخشابی در خصوص قطعه جدید خود که به نام همکلاسی است، خاطرنشان کرد: قطعه همکلاسی کار جدیدی است که آن را ساخته ام و تنطیم این قطعه را حمید اکبرزاده و با ترانه سرایی فاضل نظری است.

وی بیان داشت: قطعه همکلاسی کاری احساسی و خاص است و امیدوارم این تصور را هم شما از این قطعه داشته باشید.

منبع : تی نیوز
(با تشکر از خانم زهره محمدزاده برای ارسال مطلب)
1
1
0
1 نفر

2 نظر

  1. سلام استاد عزیز وگرامی صحبت هاتون مثل همیشه بسیار عالی ارزشمند ودرس گرفتنی وبی صبرانه منتظر انتشار اثر جدید تان هستیم ضامن آهو علی بن موسی الرضا ع همیشه ودر همه حال پشت وپناهتان عزیز بزرگوار وهمچنین یک دنیا تشکر وقدردانی از زحمات خانم فروتن عزیز موفق وموید باشید
  2. سلام خسته باشید چرا قطعه همکلاسی منتشر نمیشه
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.