سفرنامه ترکمنستان دکتر مجید اخشابی

28 مرداد 1398   nedakeshavarz   مجید اخشابی   1 نظر   887 بازدید   |

سفرنامه ترکمنستان دکتر مجید اخشابی


هو العزیز
به حمد پروردگار سفر به ترکمنستان و شرکت در فستیوال هنری اجلاس سران دریای خزر در شهر آوازه، تجربیات، خاطرات و دستاوردهای بسيار خوبی را به دنبال داشت.
تقدیر و توجه ویژه حضار بالاخص رئیس جمهور و وزیر فرهنگ محترم و مهمان‌نواز ترکمنستان از برنامه موسیقی ایران که در کلیه رسانه‌های آن کشور و برخی رسانه‌های کشور ما بازتاب پيدا كرد حاکی از ظرفیت والا و تاثیرگذارِموسیقی ایران است.
دیگر اینکه در بدو سفر اصلا تصور نمی‌کردم با چنین کشور منظم، پیشرفته، زیبا و رو به رشدی مواجه شوم که در تمام طول سفر مجبور به تحير و تعجب باشم و در حسرت اینکه چرا کشوری با حدود کمتر از 27 سال سابقه استقلال و رسمیت ، باید اینچنین مراتب پیشرفت و بهره مندي از رفاه و آسایش عمومی را طی کند و کشور کهن و باسابقه و ثروتمندی مثل كشور ما اینقدر کند دربرخی زمینه های مهم درجا بزند.
البته به دلیل فیلتر بودنِ تقریبا تمامى اپلیکیشن‌های فضای مجازی ، امکان به اشتراک گذاری تصاویر و عکس‌ها و گزارشات بصورت آنلاين میسر نبود لیکن همت و زحمات دوست ِهمراهِ بسیار مهربان ، ارجمند و هنرمندم حامد محضرنيا و سایر همراهان ثبت و ارسال برخی از گزارشات رامیسر نمود که در سایت قابل رویت خواهد بود.
هفته بسیار خوبی برایتان آرزومندم.
در پناه حضرت دوست شاد و سلامت و معزز باشید.
با احترام: مجید اخشابی
2
2
0
2 نفر

1 نظر

 1. به به دکتر جون خودمون چطوره ؟؟؟؟؟؟
  انشالله همیشه به سفر
  خوش بگذره smiley27

  ممنون ندا جون نخسته smiley6

  به به دکتر جون خودمون چطوره ؟؟؟؟؟؟
  انشالله همیشه به سفر
  خوش بگذره smiley27

  ممنون ندا جون نخسته smiley6
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.