دانلود آهنگ و کلیپ راه ابریشم با صدای مجید اخشابی


آهنگ راه ابریشم با صدای مجید اخشابی

ترانه سرا: هادی اسماعیلی
 آهنگساز: مجید اخشابی
تنظیم، میکس و مستر: کوشان حداد
گروه کر همراز: نرگس صدقی، فتانه رافتی، غزال اسلام، عباس سخایی، طاها زالی، احسان یعقوبی فر
بازیگران: طاها زالی،  نگین اندیشمند، شهرزاد اسماعیلی
مدیر تولید: علیرضا نورمحمدیهو الحبیب
راه ابریشم استعاره‌ایست از تمام مسیرهای زیبا و روشنی که در زندگی با تمام قلب و وجودمان عاشقانه می‌پوییم و درگذر زمان به طلایی‌ترین و درخشان‌ترین شاهراه‌های سرگذشتمان بدل می‌شوند...

مسیر یکطرفه زندگی فرصت هر بازنگری و بازاندیشی را از آدمی می‌گیرد! و تنها فقط در آغاز هر پویش است که می‌توان لختی درنگ کرد، آموخت، دست به انتخاب زد و مصمم در مسیر ایمن پاگذاشت و دانسته‌ها را بکار گرفت و الا در ادامه و طول مسیر هیچ کاری بجز دویدن و خواستن و رضایت و درک لذت، شایسته و جایز نیست!
اینکه در زندگی قرار است چه نقشی بیافرینیم و درنهایت چه نقشی از ما بر جای می‌ماند از مهمترین دغدغه‌های آدمی برای چگونگی گذران عمر و  کسب معارف و مفاهیم معنای زندگیست و نکته اینجاست که متاسفانه در مقصد و پایان مشخص می‌شود تصمیم‌ها و انتخاب‌ها چقدر اهمیت و نقش داشته‌اند.
راه ابریشم تلاش مجدد امسالم بود برای مصوت و مصور کردن زندگی‌های معناداری که خدمت به همنوع در ذات انتخاب و معیشت و اشتغالشان تنیده شده است و از قضا هنگامیکه موهبت همسفری و همراهی با همدمی عاشق نصیبشان شود هر راه صعب و نفس‌گیری برایشان به راه ابریشم بدل می‌شود.
این هدیه هنری را صمیمانه و فروتنانه تقدیم به کادردرمانی می‌کنم که در دومین سال پیاپی، همچنان تا پای جان به پای مردمشان ایستاده‌اند و دست از امید نشسته‌اند.
استواری، تلاش، گذشت و خدمت ایثارگرانه‌ای که فرشتگان سلامت در این برهه زمانی از خود نشان داده‌اند یقینا برای آیندگان اسوه و الگو خواهد شد و صد البته نباید غافل بود از شایستگی  و ارجمندی و همچنین ارزش و اهمیت دیگر نقش آفرینان جامعه که هویت حرفه ای و مهارت تخصصی شان  بر پایه خدمت صادقانه بنا شده است. 
با آرزوی سلامت، سعادت و سرافرازی همه کسانی که لبخند و رضایت همنوع برایشان حرمت دارد و در پس چهره و نگاه معصومشان غیرت، وجدان، نجابت و شرف موج می‌زند.
با احترام و ارادت: مجید اخشابی
بیست و یکم اردیبهشت یکهزاروچهارصد


3
3
0
3 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.