شاخه نبات ۲۳۱

9 آبان 1392   nedakeshavarz   مجید اخشابی / دستنوشته ها / شاخه نبات   7 نظر   1 973 بازدید   |

پاییز فصل جشن رنگهاست، فصل رهایی برگ از درخت... فصلی که در کتابهایمان یک مرد همیشه در باران می آمد... اما اینبار مردی از جنس باران آمده است با غزلهایی به طعم شاخه نبات... این بزم شیرین به کامتان.


1
1
0
1 نفر

7 نظر

 1. السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)
  رندان تشنه لب را آبی نمی دهد کس / گویی ولی شناسان رفتند از این ولایت
  متشکرم از تفأل دلنشین این هفته .انشاا... که هفته ای توأم با سلامتی و خوبی پیش رو داشته باشید
 2. هو السلام
  با سلام , انشاالله حضرت دوست درهای رحم و رحمت خویش را به رویمان بگشاید و ما را در راه رسیدن به رضایت و خشنودیشان هدایت کند . از درگاه حضرت دوست رضایت و خشنودی بیکرانشان را تا ابد برایتان آرزومندم , در پناه نگاه پر مهرش , شاد و سلامت باشید و پیروز.
 3. سلام استادگرامی.ممنونم ازاین تفأل زیبا..پیشاپیش فرارسیدن ماه محرم روتسلیت عرض میکنم.انشاءالله بتونیم بهره کافی روازاین ماه ببریم.وامیدوارم همیشه آزاده باشیم...
 4. هوالمجید.با سلام و سپاس فراوان.هفته ی خوبی پیش رو داشته باشید.
 5. نبام یگانه هستی بخش سلام استاداخشابی سپاس ازانتخاب شاخه نباب این هفته تان پیشاپیش ماه محرم راخدمت شمااستادمحترم وکابران سایت تسلیت عرض میکنم فاطمه تیموری ازبوشهر
 6. هوالعزیز .سلام آقای اخشابی بزرگوار ودوستان این بخش سایت .انشاالله که حال واحوال همگی خوب وروزگار بروفق مراد دلتون باشه .بله تا چندروز دیگه ماه محرم هم شروع میشه پیشاپیش تسلیت عرض میکنم وبه دعای شما آمین میگم . انشاالله در پناه حضرت دوست، عشق جاری لحظه هاتون باشه.
 7. با سلام و درود فراوان بر آقای اخشابی عزیز...از غزل بسیار زیبای این هفته ممنونم .خیلی عالی بود.پیشاپیش فرا رسید ماه محرم را به شما و کاربران سایت تسلیت عرض میکنم.انشاالله هفته خوب و خوش و به یاد ماندنی را در پیش داشته باشید و در پناه حق سلامت باشید.
  التماس دعا

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.