دانلود شاهکار موسیقی آهنگی رویایی دربهترین اثر دکتر آرند اشتاین موسیقی آرامش بخش برای بی خوابی موسیقی آرامش و نشاط موسیقی ملایم موسیقی یی کلام موسیقی های آرامش بخش موسیقی آرامش و نشاط موسیقی ملایم موسیقی بی کلام Keywords: Download music visionary masterpiece Drbhtryn Rnd Stein doctor of music mesh votes for insomnia relief and joy of music music music, soft music, an instrumental music relaxing calm and happy music, soft music without words
شاهکار موسیقی
Meeresbrise
آهنگی رویایی در بهترین و زیباترین اثر دکتر آرند اشتاین
 این اثر، بر پایه جدیدترین دستاوردهای علم روانشناسی، دانش صوت – سوپر لرنینگ سایکولوژی – تحت لیسانس انستیتو معتبر وی تی ام اشتاین آلمان، زیر نظر روانشناس نامدار، دکتر آرند اشتاین و تیمی از بهترین روانشناسان جهان خلق شده است.

اگر شبها برای به خواب رفتن مشکل دارید از این به بعد به می توانید به موسیقی ملایم گوش کنید. تحقیقات دانشمندان نشان داده است که کافی است ۴۵ دقیقه به موسیقی ملایم قبل از خوابیدن گوش کنید تا با آرامش بسیار به خواب شیرین فرو روید. محققین تایوانی در مطالعاتی که در رفتار خواب ۶۰ نفر انسان بالغ که مشکل خواب داشته اند، در مصاحبه با ژورنال بیان داشته اند که چگونه توانسته اند با استفاده از موسیقی روشی ابداع کنند که مشکلات مربوط به خواب در انسان را رفع کنند.

آسوده چشمهایت را ببند ، بگذار بالهای فرشته های خواب ، چشمهایت را نوازش کند تا تو آرام به خواب بروی ….. شاید اگر سخت نگیریم میتوان گفت یکی از زیباترین آهنگ های تاریخ همین آهنگ است. آهنگی بسیار زیبا با محوریت ساز پیانو. بشخصه بار ها این آهنگ را گوش داده ام و هنوز هم بعد از سالهای سال گوش کردن به موسیقی نیو ایج میتوانم بگویم که در رده بهترین ,موسیقی های عصر نو قرار می گیرد. این موسیقی یک اثر کاملا علمی است و برای رفتن به یک دنیای رویایی میتوانید از آن استفاده کنید. پیشنهاد میکنم شب ها قبل از خواب با هدفن گوش دهید.

این آهنگ در ایران با اسم تجاری آرامش در رویا به بازار موسیقی راه پیدا کرده است.


عنوان Meeresbrise
موسیقیدان Dr. Arnd Stein
آلبوم Top Hits zum Entspannen
سبک New Age
سال ۱۹۹۹
شماره آهنگ ۲
کیفیت ۱۲۸kbps
حجم ۶٫۰۷MB
دانلود

نام و نام خانوادگی: بتول شیخی
مسئول: بخش آشپزی و دانلود فیلم و سریال
ایمیل: batool.sheykhi@yahoo.com
یاهو آی دی: batool.sheykhi

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.