دانلود موسیقیی پژواک طبیعت آرامش و نشاط موسیقی ملایم موسیقی یی کلام اثر DJ Toxic موسیقی های آرامش بخش موسیقی ادغام موسیقی الکترونیک و آرامش بخش Keywords: Download music echoes a gentle nature, calm and joyful music, instrumental music, Yi DJ Toxic effects of relaxing music and soothing music, electronic music merge
موسیقی بدون کلام و زیبای "پژواک طبیعت"
اثری زیبا از ادغام موسیقی الکترونیک و آرامش بخش
را در ادامه مطلب می توانید دانلود کنیدEchoes Of Nature یا همان به زبان فارسی" پژواک طبیعت " نام موسیقی بسیار زیبای است که در تلفیقی از موسیقی الکترونیک توسط Toxic در اوایل سال 2004 در آلبومی با همین عنوان در سبک Trance / Electronic ساخته ، تهیه و تنظیم گردید. اما بعد از چند سال در اواخر سال 2011 این آهنگساز جوان آلمانی تصمیم گرفت در تغییراتی که در این موسیقی وارد میکند باردیگر آن را زبانزد جهان کند!
ساخت 28 دسامبر 2011 آهنگ Echoes Of Nature یا همان به زبان فارسی" پژواک طبیعت " به اتمام رسید و در 3 ژانویه سال 2012 یعنی دقیقا" چند روز قبل این اثر به جهانیان عرضه شد! حالا گیگا دانلود فارسی باز هم در اقدامی خدمتگذارانه نسخه اصلی این موسیقی بسیار زیبا را برای اولین بار در تمام وب سایت های فارسی زبان داخل و خارج از کشور و حتی بسیاری از وب سایت های خارجی برای استفاده شما عزیزان به ارمغان آورد.

 

نام موسیقی Echoes Of Nature - GD 2012 Specific Released
آهنگساز DJ Toxic
آلبوم GD Dream voices Vol.25
سبک Electronic
سال تهیه 2004 / New Remix 2011
کیفیت و فرمت فایل اجرائی Mp3 ; 128 Kbps
حجم فایل 7 MB
دانلودنام و نام خانوادگی: بتول شیخی
مسئول: بخش آشپزی و دانلود فیلم و سریال
ایمیل: batool.sheykhi@yahoo.com
یاهو آی دی: batool.sheykhi

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.