دانلود موسیقی آرامش و نشاط موسیقی ملایم موسیقی یی کلام موسیقی های آرامش بخش موسیقی آرامش و نشاط موسیقی ملایم موسیقی یی کلام موسیقی های آرامش بخش موسیقی آرامش و نشاط موسیقی ملایم موسیقی یی کلام موسیقی های آرامش بخش موسیقی آرامش و نشاط موسیقی ملایم موسیقی یی کلام موسیقی های آرامش سایت رسمی مجید اخشابی www.majidakhshabi.com بخش مایکل نایمن و هنر نمایی او در فیلم پیانو The Heart Asks Pleasur music download light music

مایکل نایمن یکی از مهم ترین و فعال‌ترین آهنگسازان بریتانیا و یکی از چهره‌های مطرح موسیقی فیلم امروز، آهنگساز، پیانیست، اپرانویس و موزیکولوژیست مینی‌مالیست انگلیسی و کسی که برای نخستین‌بار واژه مینی‌مالیسم را وارد دنیای موسیقی کرد...نایمن متولد ۱۹۴۴ لندن است. تحصیلاتش را در زمینه موسیقی در آکادمی موسیقی لندن به اتمام رساند و به ساختن موسیقی‌های تجربی پرداخت اما به خاطر انتقاداتی که به کارهایش شد، ساختن موسیقی را رها کرد و ترجیح داد به عنوان موزیکولوژیست به تحقیق و پژوهش در زمینه موسیقی بپردازد. پس از آن درگیر نوشتن نقد موسیقی برای نشریاتی مثل Spectator شد و نخستین کسی بود که در این مجله در نقد کارهای کورنلیس کاردیو آهنگساز انگلیسی از واژه مینی مالیسم در موسیقی استفاده کرد.

اما با موسیقی فیلم پیانو ساخته جین کمپین فیلمساز استرالیایی بود که شهرت نایمن عالمگیر شد. فیلمی که به طور مشترک با فیلم وداع با محبوبه‌ام ساخته چن کایگه نخل طلای ۱۹۹۳ را به دست آورد. راجر ابرت منتقد فیلم آمریکایی آن را جذاب ترین داستان عاشقانه سینما خواند اما بل هوکز(Belle Hooks) منتقد فمینیست علیرغم ستایش فمینیست‌ها از این فیلم و تفسیرهای متعدد فمینیستی، آن را یک اثر نژادپرستانه دانست. فیلمی که آلبوم موسیقی آن به یکی از پرفروش ترین آلبوم‌های موسیقی فیلم بدل شد و بیش از سه میلیون نسخه از آن به فروش رفت.

عنوان The Heart Asks PleasurJane
موسیقی دان Michael Nyman
آلبوم The Piano
سبک Soundtrack
سال ۱۹۹۳
شماره آهنگ ۲۰
کیفیت ۱۲۸kbps
حجم ۲٫۹۴MB
دانلود قطعه

نام و نام خانوادگی: بتول شیخی
مسئول: بخش آشپزی و دانلود فیلم و سریال
ایمیل: batool.sheykhi@yahoo.com
یاهو آی دی: batool.sheykhi

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.