صفحه اصلي > موسیقی پیشنهادی > موسیقی: خاطره ای از عشـــــــق

موسیقی: خاطره ای از عشـــــــق


20 اردیبهشت 1391. نويسنده: Negin Bagherani
آهنگ بسیار زیبا و آرامش بخشی از یوکی کوراموتو با عنوان خاطره ای از عشق
دانلود موسیقیی آهنگی آرامش بخش همراه با ا موسیقی ملایم موسیقی یی کلام موسیقی آهنگ بسیار زیبا و آرامش بخشی از یوکی کوراموتو با عنوان خاطرای از عشق سایت رسمی مجید اخشابی Keywords: Download music melody relaxing soft music instrumental music of a song of peace, love website Yvky Kvramvtv as Khatray Majid Akhshaby
Memory of Love

در ادامه مطلب دانلود و گوش کنیـــــدیوکی کوراموتو از آهنگسازان و نوازندگان توانای پیانو ژاپنی است که اکثر آثار وی در سبک نیوایج طبقه بندی می شود. وی از کودکی نواختن پیانو را آموخت و در نوجوانی به شدت تحت تاثیر سبک پیانیست نابغه روس راخمانینف بود. شوپن و راول پیانیست های مشهور فرانسوی هم از دیگر تاثیرات مهم سبک نوازندگی او در دوران نوجوانی بودند.

یوکی دارای مدرک استادی از دانشگاه مهندسی مکانیک توکیو در رشته فیزیک پیشرفته است. با این وجود فعالیت موسیقیایی را به کار آکادمیک ترجیح داده است! البته وی در تمام ژانرهای پیانو ، از جاز تا موسیقی کودکان خودش را خودش را آزموده است.

معمولا در آثار او عناصری از هر دو گونه موسیقیایی پاپ و کلاسیک قابل تشخیص می باشد و نکته جالب توجه درباره وی این است که او تقریبا تمام دانش موسیقیایی خود را با مطالعات فردی کسب کرده و هرگز به مدرسه رسمی موسیقی نرفته است. به همین دلیل موسیقی او را بیش از آنکه با قابلیت های موسیقیایی معرفی کنند ، با ویژگی های حسی و عاطفی مورد اشاره قرار میدهند.

همان طور که در لابه لای گفتارهای بالا اشاره کردم ، سبک کار کوراموتو به طور دقیق قابل تعیین نیست و آموزه هایی از بسیاری از نوازندگان مختلف را در موسیقی او می توان یافت.

بعضی از ساخته های او برای پیانو به طور گول زننده ای ساده به نظر میرسد. آرامش و سکون طبیعت در کنار تاسف خوردن بر گذشته ،تم های اساسی ساخته های او هست.

 

آهنگساز Yuhki Kuramoto
آلبــــــوم Piano Affection
ژانر New Age
سال تولید 2009
آهنگ انتخابی 2
کدک های صوتی MP3
کیفیت آلبوم 128kbps
حجم 4:23 MB
دانلــــــــــــــود
نام و نام خانوادگی: بتول شیخی
مسئول: بخش آشپزی و دانلود فیلم و سریال
ایمیل: batool.sheykhi@yahoo.com
یاهو آی دی: batool.sheykhi

 


بازگشت