در گوشه و کنار جهان همیشه ساختمان های بسیار زیبایی ساخته می شوند که هنر طراح و معمار را به خوبی به تصویر می کشند. بناهایی که با طراحی های منحصر به فرد خود، یا بازگوکننده پیام خاصی هستند، یا تنها به منظور زیباسازی فضا در محل موردنظرشان ساخته و مستقر شده اند.
در این راستا می توان به ساختمان نیلوفر آبی در چین اشاره کرد که هدف از شکل‌گیری اش این بوده که نشان دهد نیلوفری که آن ها ساخته اند در هر فصل از سال و فارغ از هرگونه شرایط آب و هوایی، زیبایی های خود را به رخ بیننده می کشد.
اگر کنجکاو هستید تا دیگر ساختمان های زیبای جهان آشنا شوید، توصیه می کنیم تا مطلب زیر را از نظر بگذرانید. البته لازم به اشاره است که این ها تنها بخشی از معماری های بی نظیر جهان به شمار می روند.

ساختمان نیلوفر آبی در وجین، چین

۱۴ ساختمان بسیار زیبا با طراحی‌های عجیب


یک هتل بی نظیر در کوه های آلپخانه های مکعبی روتردام، هلندبنای اتمیوم در بروکسل، بلژیکشهر هنر و دانش در والنسیا، اسپانیامجتمع حیدر علی‌اف در باکو، آذربایجانمرکز خرید امپوریا در مالمو، سوئدلا مورالا روجا در کالپس، اسپانیاموزه هنر و دانش در سنگاپورکپیتال گیت در ابوظبی، امارات متحده عربیمارکتل در روتردام، هلندموزه Guggenheim در بیلبائو، اسپانیاکانستائوس گریز در گریز، اتریش

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.