دیوارهایی که صحبت می‌کنند!


برای آن دسته از افرادی که به اینترنت اعتیاد دارند، محصول جدید یک شرکت اسپانیایی با تبدیل تمام دیوارهای خانه به یک نمایشگر بزرگ آنلاین می‌تواند راهی نهایی برای دسترسی همیشگی به دنیای آنلاین باشد.
به گزارش ایسنا، این دیوارها به نمایش به روزرسانی سایت‌ها و تصاویر با اندازه واقعی دوستان در زمان گفت‌وگوی آنلاین می‌پردازند.
همچنین می‌توان آنها را از هرجا و حتی از درون تختخواب با حرکات بدن یا کلام کنترل کرد.
این سیستم از پروژکتورها و حسگرهایی استفاده می‌کند که در حال حاضر در دسترس هستند.

مطالب داغ: دیوارهایی که صحبت می‌کنند!به گفته شرکت طراحی Think Big Factory، سازنده این سیستم که «Openarch» نام گرفته، در حال حاضر سخت‌افزار این محصول آماده بوده اما تنها ۴۰ درصد از نرم‌افزار آن تکمیل شده است.
سازندگان قصد دارند که این سیستم را جایگزین صفحه‌کلید و کنترل از راه دور کنونی کنند که برای تعامل با فناوری اینترنت مورد نیاز است.
هرچند به گفته سازندگان، بیشتر این فناوری نامحسوس خواهد بود. همچنین در حال حاضر یک خانه تجربی برخوردار از این فناوری ساخته شده که فردی در آن سکونت داشته و از این فناوری در آن استفاده می‌کند.
این پیش‌ساخت از دوربین‌هایی مانند کینکت مایکروسافت برای پیگیری کاربر استفاده کرده و به وی اجازه می‌دهد تا با حرکت دست در میان هوا از گزینه‌های انتخاب در دنیای مجازی بهره ببرد.
این پروژه سه سال پیش آغاز شده و نمونه پیش‌ساخت کنونی با استفاده از فناوریهای موجود در بازار در خانه‌ای در شمال اسپانیا ساخته شده است.برنامه‌ای که کاربر را در میان میدان تایمز نیویورک قرار داده استسیستم Openarch براحتی از همه جا حتی از درون تخت نیز با حرکت دست و کلام قابل کنترل است

 

0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.