ساعتی برای کنترل همه چیز

این روزها با بسیاری از تکنولوژی ها احاطه شده ایم. همه این فناوری ها از ساعت دیجیتال تا دزدگیر و تلفن های هوشمند، همه و همه تنها باعث سردرگمی ما می شوند در حالی که می توانند در کنار هم باشند.


یک گروه از مهندسین به تازگی دستگاهی طراحی کرده اند که می تواند تمام وسایل تکنولوژیک اطراف مارا در یک ساعت مچی جمع آوری کند. این وسیله "LifeHub" نام گذاری شده است که به معنای شاخه های زندگی است.

این ساعت با استفاده از صفحات انعطاف پذیر و به صورت لمسی درست شده است که می توان آن را دور مچ پیچید. هنگامی که روی دست شماست نقش ساعتی با صفحه لمسی با امکانات ویژه مانند مشاهده پیامک ها و گوش دادن به موسیقی را ایفا می کند.

با باز کردن این وسیله از دست صفحات آن کنار هم قرار گرفته می شود، پس حال شما یک تلفن همراه با صفحه نمایش باکیفیت دارید که تمام کارهای سیستم های امروزی را به خوبی انجام می دهد.

از دیگر امکانات این ساعت می توانیم به آن اشاره کنیم که با برنامه ریزی این دستگاه می تواند به ریموت درب خانه، دزدگیر خودرو حتی کلید درب خانه شما تبدیل شود. پس از همه شاخه های فناوری زندگی دور مچ شما قرار می گیرد.

این تلفن همراه همچنین یک پروژکتور خانگی است که به شما اجازه می هد هر زمان که خواستید تصاویر را روی صفحه ای بزرگتر مانند پرده های سینمایی تماشا کنید حتی تماس های تصویری نیز به همین صورت برقرار می شود.

این تلفن همراه یا ساعت مچی می تواند در آینده بسیاری از مشکلات ما با فناوری های مختلف را حل کند البته رسیدن به زمان ارائه این وسیله همچنان نیاز به صبر دارد.


0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.