متخصصین هنری به طویله خوک می آیند تا نقاشی ها را تفسیر کنند! فران مارتین صاحب مغرور 54 ساله این خوک نقاشی ها را به قیمت 7.50 پوند در اینترنت می فروشد. خوک ده ساله که نامش «اسمیت فیلد» است قلم مو را با دهانش نگه می دارد و حالا در آمریکا تبدیل به یک چهره مشهور شده است. او در برنامه اپرا وینفری شرکت کرده و برای کارهای خیرخواهانه نیز با یورتمه می رود!

مطالب داغ: بانمک ترین حیوانات هنرمند


فیل هایی مثل این اولین بار در شمال تایلند برای نقاشی کردن آموزش دیدند. توریست ها نیز با دهان باز به آنها نگاه می کنند در حالی که حیوانات نقاشی ها را با جزئیات در جلوی چشمانشان می کشند.
کنگو نام (1954 تا 1964) شامپانزه ای بود که نقاشی و طراحی کردن را یاد گرفت. اولین کسی که توانایی های این شامپانزه را متوجه شد جانورشناس و نقاش سورئالیستی به نام دزموند موریس بود و موقعی این توانایی کشف شد که کنگو دو ساله بود و به او یه قلم و کاغذ داده شده بود. تا سن چهار سالگی کنگو تعداد 400 نقاشی و طراحی را خلق کرد. سبک او را چنین معرفی می کنند: پست امپرسیونیست.گفته شده پابلو پیکاسو نقاش اندلوسی از طرفدارانش بوده و یکی از نقاشی های این شامپانزه را که به عنوان هدیه دریافت کرده بود در استودیو اش آویزان کرده بوده است.

پلنگ هفت ساله در باغ وحش سیمرغ در آریزونا شروع کرد به ساختن یک نام برای خودش در قلب هنر. Padfoot نقاشی است که توجه همه را به خود جلب کرده. این پلنگ در باغ وحش به دنیا آمده و اولین بار در سال 2005 استعداد نقاشی خود را نشان داد. کارمندان باغ وحش می گویند گربه سان نقاش به ندرت پیدا می شود و آنها معمولا فقط با پنجه نقاشی می کشند اما Padfoot واقعا بدنش را در رنگ فرو می برد. Padfoot از پنجه ها، سر، گردن و تمام بدنش استفاده می کند. اولین بار که این پلنگ نقاشی کرد امضای غیر معمولی از خود به جا گذاشت، او ادرار خود را مثل اسپری رو نقاشی اش پاشید!روز 10 ژوئیه 2006 یک دلفین قلم مو را با دهانش نگه می دارد و آثار هنری اش را در پارک «زندگی دریا» در Qinhuangdao، ایالت Hebei خلق می کند. مسئولین پارک برنامه هایی برای این دلفین تدارک می بینند تا توریست ها را جذب کرده و امید دارند دانش در مورد دریا و زندگی زیر آب را به توریست ها آموزش دهند.یک جفت شیر دریایی نر به نام های مورگان و آئورا قلم موها را در دهانشان نگه داشته و نقاشی های رنگ روغن را روی بوم های سفید خلق می کنند. مورگان 6 ساله و آئورا سه ساله هستند که به آرامی و با چند رنگ از نوع غیرسمی روی بوم ها نقاشی می کشند.سامی، از یک نژاد ترکیبی مخصوص شکار روباه، در 12 ژوئن 2007 در یک گالری در دانشگاه سالزبری با یک قلم مو که به یک استخوان پلاستیکی وصل شده روی بوم نقاشی می کشید. ماری استدبچر صاحب بنگاه ساحلی سگ ها مجموعه ای از نقاشی های آبستره را داراست که توسط سه سگ آموزش دیده بنگاهش خلق شده است.مترو متئور که یکی از سریع ترین قهرمانان دو سرعت در بلمونت و ساراتوگا است با آسیب زانو مواجه شد که او را مجبور کرد به مسابقاتش پایان دهد. او که توسط ران و وندی کراجوسکی پذیرفته شد روزها را با نقاشی آبستره سر می کند. این اسب قلم را با دهانش نگه داشته و به بوم ضربه می زند. نقاشی های او مشتری دارد و 50 درصد پول آن به نفع اسب های مسابقه بازنشسته ای خرج می شود که دنبال خانه می گردند.منبع : ileev

0
0
0
0 نفر

3 نظر

  1. خیلی عالییییییییییییییییییییی smiley32

    خیلی عالییییییییییییییییییییی smiley32
  2. ممنون از توجهتون عزیزم smiley17

    ممنون از توجهتون عزیزم smiley17
  3. جالب و بامزه بود ممنونم نگین جان

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.