دانلود GiliSoft Private Disk 4.0
نرم افزار رمزگذاری بر روی درایوهای هارد دیسک
 
Private Disk یکی از بهترین نرم افزارهای رمز گذاری روی دیسک می باشد که می تواند از اطلاعات شما با استفاده از الگوریتم های رمزگذاری قدرتمند یعنی AES 256-bit ، به خوبی محافظت کند. در کنار این ویژگی ، Private Disk با استفاده از روش ابتکاری مخفی کردن ایمیج دیسک ، می تواند امنیت اطلاعات شما را تضمین کند...این عملکرد ، اطلاعات شما را از دسترسی ویروس ها ، تروجان ها ، جاسوس افزارها و دیگر بدافزارهایی که قصد صدمه زدن یا سرقت اطلاعات شما را دارند، محفوظ نگه می دارد. همچنین Private Disk از اطلاعات موجود در فلش درایوهای USB نیز محافظت می کند. بدین ترتیب شما می توانید با فایل های رمز گذاری شده روی هر کامپیوتر بدون نیاز به نصب Private Disk ، استفاده کنید.
امکانات نرم افزار Private Disk :
- رمزگذاری با متد AES 256-bit یکی از قدرتمندترین الگوریتم های رمزگذاری تا به امروز است که در Private Disk استفاده می شود.- تائیدیه NIST روی تمامی اجزای این نرم افزار ، گواهی قدرت آن است.
- قابلیت حمل : شما می توانید دیسک یا USB شخصی خود را بسازید و یا هادر دیسک و USB خود را با خود به کامپیوتری دیگر حمل کنید و بدون نیاز به نصب Private Disk روی آن کامپیوتر ، از اطلاعات خود استفاده کنید.
- مخفی سازی ایمیج دیسک : با استفاده از این روش می توانید ایمیج دیسک های خود را بعد از بستن دیسک رمزگذاری شده ، مخفی کنید.
- فراخوانی چندین دیسک به صورت همزمان و مدیریت فایل ها به شیوه ای بهتر با سازگاری با انواع فایل ها روی دیسک های مختلف.
- رمزگذاری روی تمامی اطلاعات در داخل یک دیسک شخصی.
- دسترسی به فایل ها روی دیسک مجازی با سرعت بالا.
- نقشه برداری مقدار فضای خالی موجود درایوها.
- وارد کردن رمز عبور برای دسترسی به اطلاعات.
- سازگار با نرم افزارهای ویندوز و حتی نرم افزارهای DOS.
- سرعت بالا.
- سازگار با ویندوزهای 2000/2003/XP/Vista/Windows 7 و نسخه های 32bit و 64bit.

دانلود نرم افزار
 
پسورد فایل: www.majidakhshabi.com

حجم: 1.42 مگابایت
0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.